درباره ما

درباره ما


پشتیبانی

روشهای مختلف پشتیبانی برای کاربرانی که بنحوی در نصب نرم افزارها با مشکلاتی مواجه باشند ، در نظر گرفته شده است. کلیه خدمات پشتیبانی بصورت رایگان بوده و مواردی مانند سیستم تیکتینگ بصورت 24 ساعته قابل استفاده است.

آموزشهای کاربردی رایگان

برخی موارد آموزشی کاربردی وجود دارد که علیرغم اینکه نیاز کاربران است ولی در بسته های موجود در بازار بصورت تفکیک شده وجود ندارد. این محتواهای آموزشی در قسمت آموزشی وبسایت بصورت رایگان قابل استفاده است.

سریع و صحیح

پارس محصولات نرم افزاری را در سریعترین زمان ممکن و با کیفیت مناسب در زمینه نصب و عملکرد ارائه میکند.

بسته بندی فیزیکی

دیسک های ارائه شده ما توسط بهترین شرکتهای تولید دیسک کشور تولید میشوند و عناوین تخصصی نیز بر روی دیسکهای با بالاترین کیفیت کپی میشوند. میزان تست خرابی محصولات (بررسی شده در سال 94) تقریباً به میزان 1 به 870 بوده که عددی بسیار قابل قبول میباشد.

گارانتی

محصولات ارائه شده شامل گارانتی تعویض میباشند. شرایط گارانتی محصولات متفاوت است و در منوی پشتیبانی ، بخش شرایط گارانتی قابل مشاهده  است.

فیلمهای آموزشی

غالباً تلاش میشود که برای نرم افزارهایی که محتوای آموزشی مناسب در بازار موجود نیست ، فیلم آموزشی در بسته گنجانده شود. ممکن این فیلم به زبان فارسی یا انگلیسی باشد.

بررسی نظرات کاربران

نظرات کاربران از طریق سامانه پیامکی 30005700330333 دریافت میشود . ضمناً از کاربرانی که به هر دلیل با تلفن های شرکت تماس تلفنی برقرار میکنند نیز نظر سنجی میشود . بر مبنای این نظرسنجی ها ، در جلسات ضمن مطرح نمودن نظرات ، انتقادات و پیشنهادات کاربران ارجمند از آنها در جهت بهبود کیفیت کار استفاده میشود.

رضایتمندی از محتوا
95%
رضایت از بسته بندی
85%
رضایت از تنوع عناوین
75%
رضایت از سیستم توزیع و دسترسی
65%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 9 =