SolidWorks 2016 SP2 + Plugins

14,000 تومان

نرم افزار قدرتمند طراحی صنعتی به همراه پلاگین ها

به همراه Kisssoft 2015 برای طراحی چرخدنده و گیربکس

شماره مجوز: 16.3073.049350 

تاریخ صدور: 1394

تعداد دیسک: 2DVD

سیستم عامل: Win7-Win8.1-Win10 فقط 64 بیتی

  • توضیحات
  • توضیحات تکمیلی
  • نظرات (1)

توضیحات

SolidWorks 2016 SP2

SolidWorks یک نرم افزار مهندسی طراحی به کمک رایانه است که بر روی ویندوز اجرا می گردد و توسط شرکت فرانسوی Dassault Systemes ساخته شده و همچنان توسعه داده می شود. اکنون نرم افزار SolidWorks 2016 توسط 1.3 میلیون مهندس در بیش از 130.000 شرکت سراسری جهان استفاده می شود. این نرم افزار دارای سه محیط به نام های پارت (Part)، اسمبلی (Assembly) و دراوینگ (Drawing) است. محیط اول برای رسم قطعه بوده، در محیط دوم قطعات یک مکانیسم بر روی هم سوار شده و در محیط آخر از آن ها نقشه مهندسی (معمولا برای نسخه چاپی) تهیه می شود.

SolidWorks 2016 یک مدلساز برای مدلسازی جامدات است که مبتنی بر پاراسالید بوده و از رویکرد پارامتری مبتنی بر ویژگی برای ساخت مدل ها و مونتاژها استفاده می کند. پارامتر به ثابت هایی اطلاق می شود که مقدار آن ها، شکل یا هندسه مدل یا مونتاژ را تعیین می کند. پارامترها هم به صورت عددی شامل طول خطوط یا قطر دایره بوده و هم به صورت پارامترهای هندسی نظیر مماس، موازی، متقارب، هم مرکز و غیره هستند. به عنوان مثال ممکن است که شما بخواهید تا سوراخ درون یک قوطی بدون توجه به ابعاد و اندازه ها، همواره بالای آن قرار گیرد. سالیدورکز به شما اجازه می دهد تا سوراخ را به عنوان یک مشخصه بر روی سطح تعریف نموده و بدون توجه به مشخصات قوطی که بعدا معلوم می گردد، خواسته خود را برآورده سازید.

فیلم معرفی و راهنمای محصول

در این فیلم ، توضیحات تکمیلی در ارتباط با محصول به شما ارائه میگردد. در صورتی که نیاز به طرح سوالی در رابطه با این کالا دارید ، از بخش «دیدگاهها و پرسشها» ی همین محصول ، پرسش خود را مطرح کنید. کارشناسان شرکت در کوتاه ترین زمان ، پاسخگوی شما خواهند بود.

توضیحات تکمیلی

وزن 100 g

1 دیدگاه برای SolidWorks 2016 SP2 + Plugins

  1. سلام.توضیحات این محصول چه زمانی بر روی سایت قرار می گیرد؟


دیدگاه خود را بنویسید

یک × 2 =

دکتر وردپرس
صفحه اصلی
تماس با ما
ارسال تیکت