راهنمای پشتیبانی

Support-Banner

کلیه محصولات پارس دارای گارانتی و ضمانت نصب و اجرا بر روی سیستم عاملهای درج شده بر روی بسته بندی آن میباشند. از آنجا که احتمال از کار افتادن فعالساز یا بطور کلی کرک محصولات را نمیتوان نادیده گرفت ، در صورت بروز اشکال احتمالی لینک دریافت کرک نرم افزار در بخش دانلود وبسایت و همچنین صفحه مربوط به همان محصول قرار داده میشود تا برای کاربران محترم قابل دریافت و استفاده باشد. تلاش ما این بوده که ساده ترین راهنمای ممکن برای نصب نرم افزارها  و هرآنچه برای نصب محصول نیاز است در بسته مربوطه قرار دهیم  و البته تعداد درخواست های خدمات پشتیبانی در مقیاس محصولات عرضه شده به بازار بسیار ناچیز بوده ولی برای آسایش خاطر کاربرانی که به هر نحو به مشکلاتی برمیخورند روشهای زیر برای ارتباط و طرح سؤال و اشکال پیش بینی شده است.


گفتگوی زنده وبسایت

در ساعات کار شرکت بخش مربوط به گفتگوی زنده در صفحه اصلی وبسایت در حالت آنلاین قرار دارد . در این حالت شما میتوانید ، با وارد نمودن اطلاعات خود با یکی از کارشناسان آنلاین مرتبط شوید و بصورت آنلاین در ارتباط شوید . توجه کنید که در حالت آفلاین بودن اپراتورها نیز میتوانید از این طریق پیام خود را ارسال کنید که در اینصورت پاسخ پس از آنلاین شدن اولین اپراتور ، به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

تماس با تلفن واحد پشتیبانی

کاربران محترم میتوانند از طریق تماس تلفنی در ساعات ۹:۰۰ الی ۱۵:۰۰ روزهای غیر تعطیل  مشکل یا سوال خود را مطرح نموده و پاسخ آن را دریافت نمایند. در این ارتباط شماره تلفن ۰۳۱۳۲۳۵۸۴۰۵ (۳ خط) برای استفاده کاربران در نظر گرفته شده است. از آنجا که محدودیت زمان تماس ، اشغالی خطوط و همچنین هزینه تماس برای کاربران در این حالت وجود دارد ، توصیه میکنیم از تماس تلفنی بجز در موارد ضروری اجتناب کنید. هرچند که بابت پشتیبانی تلفنی نیز هزینه ای به قبض پرداختی تماس گیرنده اضافه نمیشود.

ارسال تیکت پشتیبانی

 این روش در دسترس ترین و ساده ترین مدل دریافت خدمات است . با مراجعه به منوی پشتیبانی و انتخاب زیر منوی ارسال تیکت یک فرم برای شما باز میشود . داخل این فرم ، محل درج سوال و ارسال تصویر خطا یا اشکال (در صورت لزوم)  پیش بینی شده است . اگر قبلاً در سایت ثبت نام نکرده اید ، ابتدا ثبت نام میکنید (رایگان) و سپس باید مشکل یا سوال خود را بصورت کامل مطرح نموده و در صورت امکان تصویری از پیغام خطا یا مشکل مواجه شده خود را ارسال نماید. کارشناسان پشتیبانی در ایام تعطیل نیز به تیکت های پشتیبانی پاسخ میدهند. در هنگام ثبت نام دقت کنید که اطلاعات خود و بویژه ایمیل را بصورت صحیح وارد کنید . توصیه میکنیم برای موارد ضروری شماره تماسی نیز از خود در متن ارسالی درج کنید.

ارسال ایمیل

شما در هر زمانی میتوانید به ما ایمیل بزنید . کارشناسان پشتیبانی پس از بررسی موضوع پاسخ را برای شما ارسال خواهند کرد. (support@pars-soft.com)