خرید آنلاین و ارسال با پیک (ویژه اصفهان و حومه)

با توجه به توصیه و پیشنهادهای متعدد کاربران ، بواسطه ایجاد سهولت تهیه محصولات در سریعترین زمان ممکن برای کاربران محترم ، امکان ارسال با پیک موتوری را فعلاً در شهر اصفهان و شهرستانهای تابعه برقرار نموده ایم . باعث خوشحالی است که در همین زمان اندک استقبال مناسبی از این خدمت شده و سفارشات روزانه قابل توجهی دریافت و ارسال میشود . با توجه به اینکه تلاش ما این بود که این کار بدون ایجاد هزینه اضافی یا با حداقل هزینه برای کاربران انجام شود ، موقتاً مبلغ 5000 تومان بعنوان هزینه ثابت برای ارسال سفارش را در نظر گرفته ایم و اضافه این مبلغ را از سهم شرکت پرداخت خواهیم کرد . کوشش ما این است که با رسیدن حجم سفارشات به میزان قابل قبول بتوانیم همین اندک هزینه را نیز حذف کنیم و ارسال ها را بصورت کاملاً رایگان انجام دهیم.

در ارتباط با ثبت سفارشات و انتخاب روش ارسال با پیک موتوری لازم است به موارد زیر توجه فرمایید:

  1. سفارشاتی که در ساعات کار شرکت دریافت شود ، ظرف مدت کمتر از 4 ساعت در شهر اصفهان و کمتر از نیم روز در شهرستانهای تابعه تحویل میشود. توصیه میشود که پس از ثبت سفارش در صورتی که عجله برای دریافت محصول دارید بصورت تلفنی با واحد فروش شرکت هماهنگی فرمایید.
  2. سفارشاتی که پس از اتمام ساعات کار شرکت یا در ایام تعطیل دریافت شوند ، در اولین روز کاری بعد ارسال میشوند.
  3. امکان مراجعه حضوری جهت دریافت محصولات ، با هماهنگی قبلی (تماس تلفنی با بخش فروش) امکانپذیر است.
  4. کلیه کالاهای ارائه شده دارای گارانتی نصب و اجرا مطابق دستورالعمل بوده و در صورت وجود اشکال ، تا یک هفته با نسخه سالم تعویض میگردد.
  5. کلیه هدایای جشنواره بهاره شرکت برای خریداران برقرار میباشد . به خرید های بالای 30 هزار تومان یکعدد آنتی ویروس ESET با لایسنس اوریجینال یکساله و به فاکتورهای با مبلغ بالاتر از 75000 تومان یکعدد آنتی ویروس Kaspersky (دوکاربره) با لایسنس اورجینال یکساله بصورت هدیه تقدیم میگردد. ضمناً از میان خریداران محصولات بر مبنای امتیاز کسب شده ( هر 10 هزار تومان خرید معادل یک شانس) در پایان جشنواره (30 تیرماه97)  به یک نفر به قید قرعه یک دستگاه گوشی هوشمند SAMSUNG Galaxy S9 تقدیم خواهد شد.

جهت طرح هرگونه پرسش یا اطلاعات بیشتر میتوانید در ساعات اداری با شماره های شرکت و در سایر ساعات با شماره 09379348975 در ارتباط باشید.

دکتر وردپرس
صفحه اصلی
تماس با ما
ارسال تیکت