تماس با بخش فروش 9 الی 21 هر روز

با عنایت به محدود بودن ساعات کار شرکت از ساعت 9 الی 14 روزهای غیر تعطیل ، با تماسهای قابل توجهی از کاربران روبرو بودیم که درخواست تهیه محصولات را در غیر از این ساعات داشتند و یا اینکه برای اطمینان از وجود امکانت مورد نیازشان در برخی محصولات نیاز به اطلاعات تکمیلی و ارتباط با کارشناسان داشتند. با توجه به توصیه و پیشنهادهای مذکور ، بر آن شدیم که در غیر ساعات اداری نیز پاسخگوی کاربران محترم باشیم و برای این منظور علاوه بر روشهای قبلی تماس ، شک شماره تلفن همراه نیز معرفی کنیم. امیدواریم این خدمت باعث ایجاد رضایت بیشتر در کاربران محصولات شود.به این منظور کاربران محترم میتوانند از ساعت 14 الی 21 با شماره تلفن همراه 09379348975 تماس حاصل فرمایند. لازم به توضیح است که این شماره صرفاً پاسخگوی درخواست های بخش فروش خواهد بود و پشتیبانی محصولات به روال قبل انجام میشود.

امکان ارسال با پیک موتوری را فعلاً در شهر اصفهان و شهرستانهای تابعه برقرار نموده ایم . باعث خوشحالی است که در همین زمان اندک استقبال مناسبی از این خدمت شده و سفارشات روزانه قابل توجهی دریافت و ارسال میشود . با توجه به اینکه تلاش ما این بود که این کار بدون ایجاد هزینه اضافی یا با حداقل هزینه برای کاربران انجام شود ، موقتاً مبلغ 5000 تومان بعنوان هزینه ثابت برای ارسال سفارش را در نظر گرفته ایم و اضافه این مبلغ را از سهم شرکت پرداخت خواهیم کرد . کوشش ما این است که با رسیدن حجم سفارشات به میزان قابل قبول بتوانیم همین اندک هزینه را نیز حذف کنیم و ارسال ها را بصورت کاملاً رایگان انجام دهیم.

در ارتباط با ثبت سفارشات و انتخاب روش ارسال با پیک موتوری لازم است به موارد زیر توجه فرمایید:

  1. سفارشاتی که در ساعات کار شرکت دریافت شود ، ظرف مدت کمتر از 4 ساعت در شهر اصفهان و کمتر از نیم روز در شهرستانهای تابعه تحویل میشود. توصیه میشود که پس از ثبت سفارش در صورتی که عجله برای دریافت محصول دارید بصورت تلفنی با واحد فروش شرکت هماهنگی فرمایید.
  2. سفارشاتی که پس از اتمام ساعات کار شرکت یا در ایام تعطیل دریافت شوند ، در اولین روز کاری بعد ارسال میشوند.
  3. امکان مراجعه حضوری جهت دریافت محصولات ، با هماهنگی قبلی (تماس تلفنی با بخش فروش) امکانپذیر است.
  4. کلیه کالاهای ارائه شده دارای گارانتی نصب و اجرا مطابق دستورالعمل بوده و در صورت وجود اشکال ، تا یک هفته با نسخه سالم تعویض میگردد.
  5. کلیه هدایای جشنواره بهاره شرکت برای خریداران برقرار میباشد . به خرید های بالای 40 هزار تومان یکعدد آنتی ویروس ESET با لایسنس اوریجینال یکساله و به فاکتورهای با مبلغ بالاتر از 100هزارتومان یکعدد آنتی ویروس Kaspersky (دوکاربره) با لایسنس اورجینال یکساله بصورت هدیه تقدیم میگردد.

جهت طرح هرگونه پرسش یا اطلاعات بیشتر میتوانید در ساعات اداری با شماره های شرکت و در سایر ساعات با شماره 09379348975 در ارتباط باشید.