تمدید لایسنس آنتی ویروس اورجینال

آنتی ویروسهای اورجینال دارای لایسنس های با محدودیت زمانی هستند و پس از پایان مدت اعتبار لایسنس لازم است ، کد جدید تهیه شده و در نرم افزار اعمال شود تا مجددا فعال گردد. از آنجا که محصولات شرکت پارس از طریق مراکز فروش و پخش در سراسر کشور توزیع میگردد ، امکان تمدید لایسنس آنتی ویروس از طریق نمایندگی ها وجود دارد . ضمن اینکه کاربرانی که بهر دلیل تمایل به تمدید لایسنس ها بصورت آنلاین و از طریق شرکت دارند نیز میتوانند از طریق وبسایت ما اقدام به تهیه جعبه کامل یا لایسنس تنها برای محصول خود شوند.

کاربرانی که قبلاً از آنتی ویروس های گارانتی شرکت پارس استفاده نموده اند با شرایط ویژه و تخفیف مناسب امکان تمدید محصول خود را دارند!
برای استفاده از تخفیف تمدید و دریافت کد تخفیف کافیست کد محصول قبلی خود را بهمراه کلمه تمدید از طریق پیامرسان تلگرام به شماره 09379348975 ارسال کنید. همکاران ما با شما در ارتباط خواهند بود.

یک بسته پیشنهادی دیگر : تمدید و تغییر محصول!

از آنجا که محصولات امنیتی و آنتی ویروسهای مختلفی توسط پارس ارائه و پشتیبانی میشود و ممکن است کاربرانی تمایل داشته باشند که آنتی ویروس دیگری را استفاده کنند و مثلاً تمایل داشته باشند بجای تمدید محصول ESET ، از آنتی ویروس Kaspersky استفاده کنند ، این امکان را فراهم آورده ایم که بتوانند تخفیف تمدید را بر روی هریک از محصولات مورد نظرشان اعمال کنند.

در ادامه جدول مربوط به قیمت استاندارد و تمدید محصولات را مشاهده میکنید:

در صورتی که نیاز به توضیحات بیشتری دارید در ساعات اداری با شماره های دفتر شرکت 32358890-031  بخش فروش و یا شماره همراه 09379348975 تماس بگیرید.

دکتر وردپرس
صفحه اصلی
تماس با ما
ارسال تیکت